• Filters
 • Řadit podle
  ...
 • Kapsle – Mother-Ship Blend 173 2 760 

  NESPRESSO® compatible

  Mléčná čokoláda, květinové aroma, šípkový čaj a mandle. To vše můžete najít v šálku z kapsle našeho Mother-ship espresso blendu. Je skvělým základem pro vaše mléčné nápoje, ale zároveň nezklame žádného fanouška čistého espressa.

  Mother-ship je směsí dvou káv s poměrně odlišným chuťovým profilem – Peru a Etiopie. Obě kávy do šálku přináší to nejlepší ze svého původu a společně vytváří nádherně vyváženou chuť, které nic nechybí.

  Výběr možností
 • Kapsle – Brazílie Cafeina Natural 155 2 484 

  NESPRESSO® compatible

  V brazilském regionu Sul de Minas vypěstovali kávu farmáři z družstva Cocatrel Direct Trade, které je součástí větší skupiny Cocatrel Cooperative, založené už v roce 1961.
  Naše káva s názvem Caixa de Fruta, což v překladu znamená “krabice ovoce”, pochází z konkrétní oblasti zvané Carmo da Cachoeira a byla zpracována naturální metodou a sušená v tzv. statických boxech, tedy bez otáčení a s kontrolovanou teplotou.
  Tento způsob zpracování přináší do šálku výrazný chuťový profil s příjemnými tóny červeného ovoce.

  CAFEINA je naší základní kávou pro přípravu espressa.
  Její skladba a způsob pražení vám zajistí stabilní chuť s nízkou aciditou, která je plná sladké čokolády, ořechů a marcipánu.

  Výběr možností
 • Kapsle – Etiopie Bombe Washed 196 3 128 

  NESPRESSO® compatible

  V etiopské oblasti Sidamo, vysoko v horách nazývaných Bombe, vypěstovali kávu drobní farmáři. Zralé třešně ručně posbírali a přivezli ke zpracování do stanice Bombe patřící významnému kávovému producentovi Asefa Dukamo. Asefa, společně se svou rodinou, provozuje zpracovatelský závod velmi progresivním a dobře organizovaným způsobem s důsledným ohledem na ekologii.

  Naše káva byla zpracována metodou tzv. suché fermentace, která je variací na tradiční způsob etiopského zpracování, ale využívá výrazně méně vody.
  V šálku se metoda zpracování projeví komplexní a sladkou chutí s tóny jasmínu, bergamotu, černého čaje a medovníku.

  Výběr možností
Close Košík
Close
Close
Categories